fbpx

Skriv eller ring til os

Har du spørgsmål, eller ønsker du at indhente et tilbud, er du velkommen til at kontakte os. Du kan bruge kontaktformularen eller give os et kald på nedenstående telefonnummer. Varmeteamet svarer på alle henvendelser inden for 48 timer.

II 170703-20930

Kontakt os på 70 60 54 60 eller via formularen

Vi svarer på alle henvendelser inden for 24 timer

Michael Jacobsen

Ejer & VE-installatør
info@varmeteamet.dk
tlf. 22228585

Martin Barkum

VVS & VE-installatør
martin@varmeteamet.dk
Tlf. 22222595

Thomas Andersen

Overmontør varmepumper
thomas@varmeteamet.dk
Tlf. 22220535

Claus "Krølle" Hansen

Køle & Varmepumpemontør
kroelle@varmeteamet.dk
Tlf. 22221162

Thomas O´Niell

Køle & Varmepumpemontør
oniell@varmeteamet.dk
Tlf. 22227555

Thomas Sørensen

Køle & Varmepumpemontør
sorensen@varmeteamet.dk
Tlf. 22221796

Ali Al-Ramani

Overmontør varmepumper
ali@varmeteamet.dk
Tlf. 22221169

Tommy Benn

VVS & Varmepumpemontør
tommy@varmeteamet.dk
Tlf. 22227555

Jens Madsen

Køle & Varmepumpemontør
jens@varmeteamet.dk
Tlf. 22224297

Pierre Aistrup

VVS & Varmepumpemontør
pierre@varmeteamet.dk
Tlf. 22227517

Jannick Jeppesen

Salgsansvarlig luft-luft varmepumper
jannick@varmeteamet.dk
Tlf. 22225990

Karina Schjøtler

Salg & Administration
karina@varmeteamet.dk
Tlf. 22223630

Karlslunde afdelingen

Svendborg afdelingen

Sydsjælland afdelingen